07 sie 2015
Aktualności
Administrator

Inspekcja Handlowa na seminarium organizowanym przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie

W dniu 8 maja 2014r. Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Szczecinie uczestniczył w seminarium zorganizowanym przez Okręgowy Inspektorat Pracy wraz z Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie oraz Grupą Azoty Zakłady Chemiczne Police z okazji Światowego Dnia Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy oraz Międzynarodowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Przy Pracy i Chorób Zawodowych.

Hasłem przewodnim spotkania, ogłoszonym przez Międzynarodową Organizację Pracy, było "Bezpieczeństwo i ochrona zdrowia przy stosowaniu substancji chemicznych w pracy".

07 sie 2015
Aktualności
Administrator

Przed wakacjami 2014 - co warto wiedzieć?

Większość konsumentów twierdzi, że czyta umowy przed wyborem oferty biura podróży. Jednak wciąż niewielu wie ile ma czasu na reklamację nieudanej wycieczki – wynika z badań* społecznych przeprowadzonych na zlecenie UOKiK. O czym warto pamiętać wybierając się na urlop przypomina dzisiaj 35 instytucji biorących udział we wspólnej akcji  Przed wakacjami – co warto wiedzieć?

06 sie 2015
Aktualności
Administrator

Zaproszenie na prezentację!? Konsumencie miej się na baczności

Umowy zawierane poza lokalem przedsiębiorcy, czyli sprzedaż bezpośrednia (akwizycja) opiera się na osobistym kontakcie sprzedawcy z potencjalnym nabywcą. Najczęściej taka sprzedaż odbywa się w domu klienta, w wynajętych przez przedsiębiorcę pomieszczeniach (np. sala w hotelu, domu kultury, sanatorium), na ulicy, a także podczas wycieczek turystycznych.