16 mar 2017
Aktualności
Paweł Pacała

Certyfikaty wręczone

15 marca 2017r. w trakcie obchodów Światowego Dnia Konsumenta Zachodniopomorski Wojewódzki Inspekcji Handlowej Pani Sylwia Klewin wręczyła certyfikaty „Przedsiębiorca przyjazny konsumentom”. W bieżącym roku certyfikaty otrzymało 10 przedsiębiorców. Certyfikaty te są formą podziękowania za otwartość i wolę uczestnictwa w postępowaniach mediacyjnych i rozprawach Stałego Polubownego Sądu Konsumenckiego.

13 mar 2017
Aktualności
Paweł Pacała

Światowy Dzień Konsumenta

15 marca 2017r. obchodzić będziemy Światowy Dzień Konsumenta. W tym roku Zachodniopomorski Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej po raz czwarty przyzna przedsiębiorcom Certyfikat „Przedsiębiorca przyjazny konsumentom”. Certyfikat ten ma na celu wyróżnienie i jednocześnie podziękowanie tym przedsiębiorcom, którzy mają wolę polubownego rozstrzygania spraw z konsumentami i aktywnie uczestniczą w organizowanych przez Inspekcję Handlową mediacjach i w rozprawach przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim.  

10 paź 2016
Aktualności
Paweł Pacała

Stołówki szkolne i akademickie – kontrola IH

Inspektorzy Inspekcji Handlowej sprawdzili, co jedzą uczniowie oraz studenci. Najwięcej nieprawidłowości dotyczyło oznakowania żywności oraz podawania informacji o cenach, najmniej uwag wniesiono do jakości posiłków